CODZIENNE ZAKUPY. BOGATA OFERTA EDUKACYJNO-ROZRYWKOWA – DLA TYCH, KTÓRZY LUBIĄ DOBRĄ ZABAWĘ.

Galeria Nowy Świat, to centrum handlowe inne niż wszystkie.

Oprócz 100 znanych i lubianych marek takich jak CCC, H&M, Monnari, Tatuum, Gerry Weber, Ziaja, KiK, Rossmann, Jysk czy Pepco oraz punktów handlowo-usługowych, znajdziecie tu jedną z najbogatszych ofert edukacyjno-rozrywkowych na podkarpaciu! Tylko tu, w jednym miejscu, możecie zrobić codzienne zakupy i przy okazji zapisać dziecko na karate, judo, akrobatykę, naukę gry na instrumencie czy programowanie gier komputerowych.

Szukacie miejsca na sobotnią imprezę, wieczór panieński lub kawalerski?
A może chcecie zorganizować urodziny w wyjątkowej atmosferze i z pysznym jedzeniem?

W Galerii Nowy Świat jest to możliwe! Aloha Food, Bowling & Club to największe i najnowocześniejsze na podkarpaciu centrum rozrywki. Na 1800 metrach kwadratowych znajduje się 12 profesjonalnych torów bowlingowych,

4 stoły bilardowe, część klubowa z dyskoteką, bary, osobna sala VIP z projektorem i ekranem. Wszystko po, to, aby zapewnić Wam rozrywkę i emocje na najwyższym poziomie.

Rezerwacja loży i torów/urodziny dla dzieci
Codziennie od 12:00 do zamknięcia klubu
Tel. 502 810 487, 17 717 90 60 wew. 20

Czas spędzają tu zarówno rodziny, jak i młodzież oraz dorośli. Galeria Nowy Świat, to miejsce dla tych, którzy lubią dobrą zabawę! Przyjdź, przekonaj się i odkryj Nowy Świat na nowo!


SPORT, TANIEC, MUZYKA I ZAKUPY W JEDNYM MIEJSCU – DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ SPĘDZAĆ CZAS RAZEM.

Jeśli pragniecie spędzić więcej czasu ze swoimi bliskimi, to Galeria Nowy Świat jest miejscem dla tych, którzy lubią spędzać czas razem. Jesienna aura może nie sprzyjać aktywnościom na świeżym powietrzu. Jeśli nie chcecie, aby pogoda pokrzyżowała Wam sportowe plany, to rozwiązaniem są zajęcia pod naszym dachem.

Do wyboru m.in. taniec w Akademii Tańca i Ruchu – Mariusz Stącel, akrobatyka w AcroGym, karate KYOKUSHIN w Rzeszowskim Klubie Sportów Walki SYSTEM, judo z Uczniowskim Klubem Sportowym, a nawet rolki w szkole rolkowej Wodzu.

Zajęcia prowadzone przez poszczególne szkoły to potężna dawka pozytywnej energii, fantastyczna atmosfera, profesjonalni i wyszkoleni prowadzący. Podczas, gdy Wy spokojnie robicie zakupy, Wasze dzieci, pod okiem najlepszych instruktorów i trenerów nabywają nowe umiejętności i hartują swój charakter. Brzmi dobrze? To pomiędzy zakupami zajrzyjcie i zapiszcie się na pierwsze zajęcia – dla dzieci, dorosłych lub seniorów. A jeśli, chcecie spędzić więcej czasu razem, wybierzcie aktywność, w której będziecie uczestniczyć wspólnie.

„Nasza pasja to Akrobatyka – pokażemy twojemu dziecku jej piękno”.
Powyższa misja towarzyszy trenerom akrobatyki i założycielom w Acrogym Rzeszów. Justyna Krzysik , Patrycja Kloc , Alicja Stawicka i Paweł Zygler to trenerzy, którzy wprowadzają dzieci w zajęcia akrobatyki sportowej i doskonalą ich umiejętności.

tel: 504 508 861


Zajęcia prowadzone przez mgr Marcina Paśko – nauczyciela wychowania fizycznego Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie to idealny trening dla Twojego dziecka.

tel: 17 863 62 13
tel: 504 508 861
tel: 506 803 963


Główną działalnością klubu jest Karate KYOKUSHIN ale także inne sporty walki. Klub prowadzi zajęcia z podziałem na wiek I stopień zaawansowania ćwiczących. Posiada wielu utytułowanych zawodników mających na swoim koncie tytuły mistrzów. Zapraszamy na treningi!

tel: 512 359 169


W szkółce Rolkowej Wodzu prowadzone są różnorodne zajęcia, dla osób o różnym poziomie zaawansowania na rolkach. Zajęcia z podstaw jazdy, dla osób stawiających pierwsze kroki, a także dla tych którzy radzą sobie na rolkach ale chcą doszlifować swoje umiejętności. Dla bardziej wymagających lub szukających kreatywnego sposobu na wykorzystanie rolek prowadzimy zajęcia z Freestyle Slalomu, czyli widowiskowej jazdy między kubkami. Jest to specjalność szkółki, wśród jej podopiecznych są multimedaliści międzynarodowych zawodów slalomowych.

tel: 603 603 874


Szkoła Muzyczna YAMAHA stanowi placówkę edukacyjną, której celem jest pielęgnacja oraz rozwijanie pasji, jaką niezaprzeczalnie potrafi być zamiłowanie do muzyki. Nasza szkoła jest powszechnie ceniona, jej dorobek składa się nie tylko z wielu osiągnięć, ale także tego, co najważniejsze – zaufania rodziców oraz wyrazów uznania ze strony rozwijających się pod naszymi skrzydłami uczniów.

tel. 605 406 353


Dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Masz w domu Małego Artystę i nie wiesz co jeszcze w nim drzemie? Przyprowadź Go do nas a my pomożemy to odkryć. Wyróżnia nas to,że prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia. W czasach kiedy podstawową formą spędzania czasu dla młodzieży stało się obcowanie ze smartfonem lub tabletem, my zapraszamy Twoje Dziecko do aktywności.

Dla dorosłych i dla seniorów.
Zadbaj o siebie i postaw na ruch. Być może będą to rytmy latynoskie, wciągająca capoeira czy sesja dla Twojego kręgosłupa. Ruch to zdrowie, a przy okazji spotkasz nowych przyjaciół. Dobra zabawa gwarantowana!

tel. 534 255 606


Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza na zajęcia dzieci i młodzież w wieku 5-21 lat. W swojej ofercie mamy szereg zajęć rozwijających uzdolnienia tj.: zajęcia plastyczne, rękodzielnicze, taneczne, fotograficzne, teatralne, wokalne, instrumentalne, muzyczno-ruchowe, profilaktyczno-edukacyjne, grafika komputerowa, programowanie w Minecraft, historia sztuki, język angielski, szachy warcaby.

tel. 17 748 36 00


CODEFUN to akademia programowania dla dzieci i młodzieży.
Prowadzimy zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat z zakresu IT. Naszą specjalnością jest programowanie. Oferujemy pełną „ścieżkę edukacyjną” w kierunku programowania.
O programowaniu mówi się dziś, że jest „trzecim językiem”, jest „językiem przyszłości”. Już dziś w branży IT brakuje wykwalifikowanych specjalistów a zapotrzebowanie to będzie wciąż rosnąć. Warto już dziś zadbać o to, by nasze dzieci zdobywały kompetencje jutra.

tel. 601 076 563 / 601 330 442

U nas jest to możliwe. Przyjdźcie i odkryjcie Nowy Świat na nowo!

ZAKUPY I MUZYKA? DLA TYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ WRAŻEŃ!

Galeria Nowy Świat to centrum handlowe nie tylko na zakupy. Jeśli kochacie muzykę i szukacie miejsca do szlifowania Waszego talentu lub pragniecie odkryć w sobie, bądź w Waszych dzieciach muzyczny diament, to z pomocą wykwalifikowanych nauczycieli ze Szkoły Muzycznej Yamaha, to będzie czysta przyjemność. Śpiew, gitara klasyczna lub basowa, perkusja, skrzypce, akordeon... - ich oferta obejmuje nie tylko wokal, ale instrumenty, na których można kontynuować lub rozpocząć naukę niezależnie od wieku. W Galerii Nowy Świat codzienne zakupy można połączyć z niecodziennym hobby lub pasją, bo to miejsce dla tych, którzy szukają wrażeń. Wystarczy, że przyjdziesz i odkryjesz nowy Świat na nowo.

Przeczytaj również: Dni Otwarte Szkół i Klubów Sportowych w Galerii Nowy Świat 2022

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 19:00