Galeria Nowy Świat w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów od 8 stycznia 2024 roku wprowadza nowoczesny system parkingowy oparty na technologii z obsługą urządzeń mobilnych, którego celem jest zapewnienie dostępu do stałej ilości miejsc parkingowych oraz realizacji łatwych i szybkich zakupów.

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem po naszym systemie parkingowym, który przygotowaliśmy poniżej.

SZYBKIE ODNOŚNIKI
01. Łatwe parkowanie to szybkie i komfortowe zakupy
02. Zasady korzystania z parkingu i cennik opłat
03. Jak zarejestrować swój pojazd?
04. Jak uaktywnić dodatkową 1 godzinę bezpłatnego parkingu?
05. Kontakty


System Parkingowy umożliwia łatwe i bezpłatne parkowanie samochodów osobowych w czasie dwóch (2) godzin liczonych od momentu zarejestrowania pojazdu w systemie. Wystarczy zarejestrować swój pojazd w jednym z pięciu parkomatów rozmieszczonych na terenie Galerii Nowy Świat - bez konieczności umieszczania wydruku za szybą samochodu. Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta Galerii Nowy Świat mogą otrzymać dodatkową godzinę parkowania (łącznie 180 minut) po wcześniejszym aktywowaniu numeru rejestracyjnego w naszym Punkcie Informacyjnym.

Z APLIKACJĄ APCOA FLOW - JESZCZE WYGODNIEJ!
Możesz aktywować lub przedłużać swój czas parkingowy korzystając z aplikacji APCOA FLOW dla systemu Android i iOS.
Pobierz aplikację mobilną na telefon (instrukcja do aplikacji):


Klienci korzystający z parkingu Galerii Nowy Świat, zobowiązani są do zarejestrowania swojego pojazdu (bezpośrednio po zaparkowaniu) na jednym z pięciu parkomatów rozmieszczonych na terenie Centrum Handlowego.
Korzystanie z parkingu Galerii Nowy Świat jest bezpłatne przez pierwsze dwie godziny (120 minut). Kolejne godziny parkowania podlegają opłacie zgodnie z obowiązującym cennikiem.
Parking jest płatny 24 godziny / 7 dni w tygodniu.

CENNIK OPŁAT ZA PARKOWANIE

  • 120 minut bezpłatnie, po pobraniu biletu z parkometru, ( bilet nie musi być umieszczony za przednią szybą pojazdu). Możliwość ponownego bezpłatnego parkowania co 6 godzin.
  • Uczestnikom programu lojalnościowego Galeria Nowy Świat przysługuje dodatkowo jedna godzina parkowania gratis. Wydłużenie czasu bezpłatnego parkowania dla klientów przy użyciu karty stałego klienta (można aktywować bezpłatnie usługę w Punkcie Informacyjnym Galerii).
  • pierwsza godzina po czasie darmowym - 4,00 zł
  • druga i każda następna godzina po czasie darmowym – 5,00 zł.
  • opłata dobowa (24h) - 35,00 zł
  • opłata miesięczna (30 dni) - 200 zł
  • opłata miesięczna dla pracowników i najemców (kontakt: biuro-rzeszow@womak.pl)

OPŁATY DODATKOWE

  • Opłata dodatkowa (wezwanie) za złamanie Regulaminu Parkingu wynosi: 95,00 zł, płatna w terminie do 14 dni od daty wystawienia wezwania do wniesienia opłaty dodatkowej. Po terminie 14 dni opłata wzrasta do 150,00 zł.
  • Opłata dodatkowa za parkowanie niezgodne z Regulaminem Parkingu lub za parkowanie w miejscu niedozwolonym - wynosi : 300.00 zł, płatna w terminie do 14 dni od daty wystawienia wezwania do wniesienia opłaty dodatkowej

REGULAMIN PARKINGU NIESTRZEŻONEGO
- Regulamin (pobierz plik PDF)


Rejestracja pojazdu polega na wprowadzeniu numeru rejestracyjnego pojazdu w parkomacie lub aktywowania postoju w aplikacji APCOA FLOW. Po zarejestrowaniu pojazdu w jednym z terminali można pobrać bilet stanowiący potwierdzenie dokonanej rejestracji i zachować go przy sobie.


Jeżeli posiadasz kartę Stałego Klienta Galerii Nowy Świat możesz aktywować dodatkową godzinę bezpłatnego parkingu (łącznie 180 minut), która będzie już zawsze przypisana do czasu parkowania Twojego pojazdu.
Wystarczy zgłosić się do naszego Punktu Informacyjnego na poziomie 0, okazać posiadaną kartę i aktywować bezpłatnie dodatkowy czas parkowania.

Podczas najbliższego korzystania z naszego parkingu, zarejestruj swój pojazd przykładając Kartę Stałego Klienta do czytnika kodów QR znajdującego się w parkomacie.

Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta naszej Galerii z aktywowaną dodatkową godziną mogą również zgłaszać parkowanie przez aplikację APCOA FLOW.


APCOA Parking Polska Sp. z o.o.
Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa,
tel.: +48 22 354 83 80,
e-mail: parkingi@apcoa.pl

REKLAMACJE
Preferowanym sposobem złożenia reklamacji jest dedykowany formularz reklamacyjny dostępny pod adresem:
https://reklamacje.apcoapolska.pl/

Reklamacje można złożyć listownie na adres:
APCOA Parking Polska Sp. z o.o., Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa.
Państwa reklamacje mogą zostać wniesione za pośrednictwem każdego kanału komunikacji.

Z góry dziękujemy za współpracę.

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 19:00