Dni Otwarte Szkół i Klubów Sportowych w Galerii Nowy Świat 2022

17 sierpnia

Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Dni Otwartych Szkół i Klubów Sportowych w Galerii Nowy Świat. W dniach od 26 do 28 sierpnia (na poziomie 0) będzie można spotkać się bezpośrednio z konsultantami i przedstawicielami segmentu edukacyjnego w naszej Galerii i dokonać zapisu na wybrane zajęcia pozalekcyjne.


Harmonogram Dni Otwartych:


26 sierpnia (piątek) – od 14:00 do 19:00
27 sierpnia (sobota) – od 14:00 do 19:00
28 sierpnia (niedziela handlowa) – od 11:00 do 16:00

Poniżej znajdą Państwo listę naszych wystawców oraz szczegółowe informacje na temat zajęć pozalekcyjnych.

Szkoła Muzyczna YAMAHA

Szkoła Muzyczna YAMAHA na II piętrze galerii stanowi placówkę edukacyjną, której celem jest pielęgnacja oraz rozwijanie pasji, jaką niezaprzeczalnie potrafi być zamiłowanie do muzyki. Nasza szkoła jest powszechnie ceniona, jej dorobek składa się nie tylko z wielu osiągnięć, ale także tego, co najważniejsze – zaufania rodziców oraz wyrazów uznania ze strony rozwijających się pod naszymi skrzydłami uczniów. Jesteśmy jedyną szkołą muzyczną posiadającą swój AUTORSKI program nauczania, opracowany przez znakomitych muzyków z całego świata. Program realizowany jest na podstawie naszych autorskich książek, wyposażonych w płyty CD lub pendriv’y.

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny: 605 406 353
Adres strony: https://www.muzyka-yamaha.pl
Facebook | Instagram

Akademia Tańca i Ruchu

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej Akademii Tańca i Ruchu Mariusz Stącel na poziomie II. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla najmłodszych jak i seniorów. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ oferta obejmuje trzy pokolenia odbiorców.
W ofercie znajdą Państwo zajęcia taneczno-ruchowe dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Nasza kadra została dobrana przez najmłodszych podczas zajęć pokazowych, tak aby Państwa pociechy były najbardziej zadowolone.
Ruch to zdrowie, nie czekaj i rusz do nas już dziś!

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny: 534 255 606 / 666 861 706
Adres strony www: http://akademiatancairuchu.pl
Facebook | Instagram

Acrogym Rzeszów

Acrogym Rzeszów – to klub sportowy ,który prowadzi profesjonalne treningi z akrobatyki sportowej dla dzieci od 4 roku życia.
Treningi prowadzone są w przyjaznym środowisku w którym liczy się przede wszystkim rozwój sportowy dziecka i dobrostan psychiczny ,nie tylko wynik sportowy.

Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, byłych zawodników akrobatyki, co gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczeństwo.
Zajęcia dostosowane są do poziomu umiejętności sportowych posiadanych przez dziecko oraz do jego wieku rozwojowego. Treningi mogą odbywać się na poziomie rekreacyjnym lub zawodniczym w zależności od oczekiwań. Dzieci ,które zdecydują się na treningi zawodnicze mają możliwość startu w zawodach.
W grupach początkujących dzieci trenują w grupach 4-5 lat, 6-7lat, 8-13 lat.
W grupach zaawansowanych podział zależy od umiejętności sportowych i dokonywany jest przez trenerów.

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny: 504 508 861
Facebook

Akademia Judo Rzeszów

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Judo Rzeszów to klub mający Licencje dwóch związków sportowych
Polski Związek Judo i Polski Związek Gimnastyczny. (mamy dwie sekcje sportowe Judo I Akrobatyka)
Posiadamy w swojej ofercie treningi judo sportowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną licencjonowaną w Polskim Związku Judo kadrę trenerską
(trener I klasy Marcin Paśko 3 Dan,
trener III klasy Paweł Pawliczak 3 Dan)
i dostosowane są do dzieci pod względem wieku oraz posiadanych umiejętności. Istotą prowadzonych przez Nas zajęć jest przede wszystkim ruch i dobra zabawa. Zajęcia bazują na elementach judo (nauka bezpiecznego upadania) oraz nauki techniki judo. Zajęcia zawierają również elementy gimnastyczne, gry i zabawy sportowe. Przygotowujemy również dzieci do startu w zawodach sportowych judo w Polsce i za granicą.


W ramach sekcji judo można trenować w kilku grupach:
MINI JUDO – dzieci od 4 - 5 lat
FUNNY JUDO - dzieci od 6-8 lat
TEEN JUDO – dzieci od 8-13 lat
SPORT/ COMPETITION JUDO – grupy startujące w zawodach od 8-18 lat
JUDO MASTERS- młodzież15+ i dorośli

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny : 506 803 963
Adres strony www: www.judo.rzeszow.pl
Facebook

Karate Kyokushin Rzeszów – RKSW SYSTEM

Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM zaprasza na treningi Karate Kyokushin. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych Instruktorów z podziałem na wiek i stopień zaawansowania ćwiczących dla dzieci , młodzieży i dorosłych w Sali treningowej (DOJO) wyposażonej w matę i sprzęt treningowy. Klub organizuje dla trenujących letnie i zimowe obozy sportowe oraz Turnieje. Zawodnicy biorą udział w licznych Imprezach Karate w Polsce i z granicą, są medalistami wielu Turniejów rangi Okręgowej, Ogólnopolskiej i Międzynarodowej.

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ KARATE:

 1. Karate uczy dyscypliny i szacunku.
 2. Karate uczy spokoju i równowagi.
 3. Karate usprawnia ciało.
 4. Karate rozwija mózg.
 5. Karate jest dla każdego, bez względu na wiek.
 6. Karate uczy stawiania sobie i osiągania celów.
 7. Karate podnosi samoocenę.
 8. Karate eliminuje napięcie, podnosi odporność na stres.
 9. Karate integruje dzieci, młodzież i dorosłych.
 10. Karate uczy samoobrony.

Prezentacje:
Zapraszamy na treningi w dniach od poniedziałku do piątku od godziny 16:30 do 21:00.

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny: 512 359 169.
Adres strony www: www.karate.rzeszow.pl
Facebook

CodeFun

CODEFUN to akademia programowania dla dzieci i młodzieży.
Prowadzimy zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat z zakresu IT. Naszą specjalnością jest programowanie. Oferujemy pełną „ścieżkę edukacyjną” w kierunku programowania.
O programowaniu mówi się dziś, że jest „trzecim językiem”, jest „językiem przyszłości”. Już dziś w branży IT brakuje wykwalifikowanych specjalistów a zapotrzebowanie to będzie wciąż rosnąć. Warto już dziś zadbać o to, by nasze dzieci zdobywały kompetencje jutra.


Na naszych zajęciach chcemy zarazić dzieci pasją do programowania, tak, by chciały rozwijać się w tym kierunku. Szczególnie dużą wagę przykładamy do tego, by używać ciekawych i zróżnicowanych narzędzi do nauki, dostosowanych do wieku dzieci. U nas odkryją, że programowanie jest fajne i może się go nauczyć absolutnie każdy!
Wybrane zajęcia prowadzimy również w formie online.

W naszej ofercie m.in:
• PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM: Uczymy się programowania z wykorzystaniem popularnej i lubianej gry Minecraft. Kod będziemy pisać w języku obrazkowym. Z czasem poznamy podstawy profesjonalnego języka programowania jakim jest JavaScript
• JAVASCRIPT W PRAKTYCE: Kurs przeznaczony dla tych, którzy znają podstawy. Wstępu oczywiście nie zabraknie, ale aby nie przynudzać będzie mało teorii, a dużo praktyki.
• AKADEMIA YOUTUBERA: czyli wszystko o prowadzenia własnego kanału Youtube i mediów społecznościowych
• ROBOTYKA: Celem zajęć jest nauka podstawowych pojęć programistycznych (zmienna, pętla, warunek, itp.) z wykorzystaniem narzędzi dostosowanych do dzieci w tym wieku. Wykorzystujemy klocki Lego i różnego rodzaju roboty edukacyjne.

Dodatkowe informacje:

Warsztaty z budowania robotów – pt 15.00, sob 15.00, niedz 12.00
Warsztaty robotów - Pow 5x5 m do sterowania robotami, przez cały czas trwania dni otwartych

Kontakt telefoniczny: 601 076 563 / 601 330 442
Adres strony www: www.codeandfun.pl, www.programowanie.rzeszow.pl
Facebook | Instagram

Aloha - Food, Bowling & Club

ALOHA Food, Bowling & Club to największe i najnowocześniejsze na Podkarpaciu Centrum Rozrywki. Na 1800 metrach kwadratowych znajduje się m.in. 12 profesjonalnych torów bowlingowych, 6 stołów bilardowych oraz osobna sala VIP z projektorem i ekranem.

Od kilku lat zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie – Posiadamy atrakcyjną ofertę dla dzieci, młodzieży oraz rodzin. Organizujemy urodziny, turnieje gry w kręgle a także posiadamy ofertę skierowaną do szkół i grup zorganizowanych.

W Naszym Parku Rozrywki, nie tylko spędzicie aktywnie czas, ale też zjecie pyszną pizzę i burgery a na deser proponujemy koktajle i lemoniadę. Aloha Food Bowling & Club to wielowymiarowa rozrywka i wspaniała atmosfera przez cały tydzień! Przyjdź i przekonaj się sam!

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny: 502 810 487
Adres strony www: https://aloha-club.pl/
Facebook

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ZUZIA

Poradnia ZUZIA to miejsce dla wszystkich, którym zależy na dobrym, zdrowym rozwoju: dla Dzieci, Młodzieży, Rodziców, Dorosłych.
Nasza oferta obejmuje:

 • konsultacje, diagnozę i terapię psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną, fizjoterapeutyczną;
 • zajęcia z terapii integracji sensorycznej, terapię Biofeedback, terapię metodą Tomatis,
 • diagnozujemy Dzieci pod kątem: dysleksji, dyskalkulii itd.!
  Prowadzimy również bezpłatne zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju!
  Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, których głównym celem jest otwartość na potrzeby innych.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Poradni ZUZIA na Facebooku :)

Dodatkowe informacje:
Kontakt telefoniczny: 533 018 231
Facebook | Instagram

Młodzieżowy Dom Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza na zajęcia dzieci i młodzież w wieku 5-21 lat. W swojej ofercie mamy szereg zajęć rozwijających uzdolnienia tj.: zajęcia plastyczne, rękodzielnicze, taneczne, fotograficzne, teatralne, wokalne, instrumentalne, muzyczno-ruchowe, profilaktyczno-edukacyjne, grafika komputerowa, programowanie w Minecraft, historia sztuki, język angielski, szachy warcaby.

W dniach 1-15.09.2022r. odbędą się w MDK Dni Otwarte podczas, których można zapisać się na zajęcia. Szczegółowy harmonogram naboru znajduje się na naszej stronie: www.mdk.rzeszow.pl

Dodatkowe informacje:
Zapraszamy do zwiedzania lokalu Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie na poziomie +1 w dniach i godzinach: 26-27.08.2022r. 14.00-19.00 i 28.08.2022r. 11.00-16.00

Kontakt telefoniczny: 17 748 36 00
Adres strony www: www.mdk.rzeszow.pl
Facebook

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 19:00