http://www.galeria-nowyswiat.pl/wp-content/uploads/drogerie-1.jpg
Poziom 1
pon - sob 9-21
niedz 10-19

TATUUM

Tatuum to marka, która od ponad 25 lat poprzez swoje kapsułowe kolekcje zachęca Klientki do skupienia się na ich potrzebach i do osiągania wielowymiarowej harmonii.

Natura wpisana jest w DNA marki Tatuum i od zawsze ją inspiruje, najnowsza kolekcja która jest już dostępna w nowym salonie TATUUM w Rzeszowie, to klasyczne kroje i naturalne materiały.

Wystrój nowo otwartego sklepu, w elementach wykończeniowych wykorzystuje paletę barw ziemi, dzięki temu doświadczenie zakupowe kojarzy się ze spokojem i przyjemnością.

Stonowane kolory, żywe rośliny i subtelne światło designerskich lamp– to wszystko tworzy atmosferę relaksu, w której można bez końca rozmawiać o modzie i trendach.

TATUUM na polskim rynku odzieżowym istnieje od ponad 25 lat. Projektujemy modę kapsułową

dla kobiet, która odpowiada ich życiowym wartościom. Na wszystkich poziomach staramy się dbać o ponadczasowość, długowieczność i jakość. Wierzymy, że szacunek i przywiązanie

do wszystkiego, co nas otacza nadaje życiu wartość. Co ważne, nasze projekty tworzymy, tak by można było je ze sobą miksować – niezależenie od sezonu.

Otwarcie dziś 24 01 2024

W naszym asortymencie znaleźć można głownie modele damskiej odzieży czy akcesoriów. Każdy z nich jest tak przemyślany, by służył naszym Klientom przez wiele lat. Kolekcje Tatuum odpowiadają na wszystkie stylizacyjne potrzeby – znajdziemy modele idealne do pracy, na spotkania z przyjaciółmi, ale też na większe wyjścia.

Nasza Klientka jest w wieku +35, podczas wyborów zakupowych stawia na jakość i ponadczasową odzież. Odpowiada jej niespieszna obsługa w sklepie, jest otwarta na rady, i sugestie naszych asystentek sprzedaży i stylistek.

Nowy salon w Rzeszowie został zaprojektowany tak, by był jak najbardziej przyjazny naszym Klientom. Króluje w nim stonowana kolorystyka w barwach ziemi. Wystrój jest nowoczesny i nie przytłacza Klienta. Oświetlenie także oddaje ducha natury, doskonale eksponując cały asortyment. Dobór materiałów, kolorów oraz oświetlenie świetnie oddaje DNA marki.

W Polsce jest to sto drugi salon marki Tatuum.  

Nasze media społecznościowe:

YOUTUBE | FACEBOOK | INSTAGRAM

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 19:00