11 stycznia gramy z XXIII finałem WOŚP – Przyjdź i zagraj z orkiestrą

W niedzielę 11 stycznia br. na terenie Galerii „Nowy Świat”, przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie odbędzie się specjalnie przygotowana impreza, organizowana w ramach tegorocznego 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od rana Galeria będzie wypełniona atrakcjami dla odwiedzających. W programie zaplanowanych jest szereg pokazów, występów i prezentacji przygotowanych przez wolontariuszy oraz instytucje wspierające WOŚP. W trakcie imprezy prowadzona będzie tradycyjna zbiórka pieniędzy oraz licytacje na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Zobaczymy m.in. pokazy freestyle football, ratownictwa medycznego, występy wokalistów Młodzieżowego Domu Kultury Nowy Świat, Akademii Judo i wiele innych. Szczególnie zapraszamy na licytacje na rzecz WOŚP. To wyjątkowa okazja żeby stać się właścicielem bardzo atrakcyjnych przedmiotów. Atrakcją wieczoru będzie koncert Eweliny Lisowskiej. Początek „orkiestrowego grania” od godz. 10.00.

Mamy nadzieję, że starania Galerii „Nowy Świat” wraz z organizatorami innych rzeszowskich imprez w ramach WOŚP i osobami dobrej woli wzmocnią impuls do dodatkowej hojności dla potrzebujących oraz wiarę w siłę wspólnych działań, co wspomoże kwestujących na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie zapraszamy!


11 stycznia gramy z XXIII finałem WOŚP – Przyjdź i zagraj z orkiestrą

<< Powrót