Aktualności

  Warsztaty Rodzinne pn. Z(a)MYSŁY NA ZMYSŁY dla najmłodszych dzieci i rodziców w MDK!

  07.12.2016

  Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zapraszają na warsztaty rodzinne pn. "Z(a)MYSŁY NA ZMYSŁY" kierowane do dzieci w wieku przedprzedszkolnym (1,5 - 3,5 lat) oraz rodziców. Warsztaty polegają na zabawie kierowanej, podczas której dzieci będą rozwijać przede wszystkim małą i dużą motorykę, poczucie rytmu oraz zmysł słuchu. Podczas wesołej zabawy będziemy stymulować rozwój dzieci uaktywniając ich zmysły: wzrok, słuch, dotyk, zmysł równowagi.

 • PUNKT OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW MIASTA RZESZOWA

  20.10.2016

  Zapraszamy do Punktu Obsługi Mieszkańców Miasta Rzeszowa. Punkt czynny jest przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 18.00. Punkt mieści się na parterze galerii, obok sklepu Komfort.

 • RZESZOWSKA KARTA MIEJSKA

  20.10.2016

  W celu otrzymania Rzeszowskiej Karty Miejskiej obowiązującej w komunikacji miejskiej w Rzeszowie zapraszamy do Punktu Obsługi Podróżnego znajdującego się w Galerii Nowy Świat w Punkcie Obsługi Mieszkańców Miasta Rzeszowa.

 • CROSS GYM - WKRÓTCE OTWARCIE

  20.10.2016

  Zapraszamy kobiety i mężczyzn w każdym wieku oraz młodzież na zajęcia Cross Gym. Już niebawem wielkie otwarcie!

 • ZAPISY NA ANGIELSKI W SZKOLE MASTERSCHOOL

  25.08.2016

  Twoje dziecko pokocha angielski, bo w Masterschool uczą bez stresu i szkolnej nudy. We wrześniu startują kursy dla dzieci i gimnazjalistów. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu, cena już od 110 zł za miesiąc.

 • KARTA KLIENTA - Galeria Nowy Świat

  10.05.2016

  Przyjdź do punktu informacyjnego, odbierz kartę i ciesz się z rabatów!

 • Nowa pizzeria Da Grasso zaprasza !

  29.02.2016

  Na drugim piętrze galerii czeka na Państwa nowa pizzeria.Da Grasso to największa w Polsce sieć pizzerii o ugruntowanej pozycji i bardzo lubiana przez klientów.

 • ZAPISY DO SZKOŁY MUZYCZNEJ YAMAHA

  28.08.2015

  Do Szkoły Muzycznej YAMAHA zapisy trwają cały rok! Szkoła dysponuje wieloma programami, dobrze wykształconymi nauczycielami. W ofercie szkoły znajdują się: Programy dla dzieci, Keyboard/Pianino, Gitara klasyczna, Saksofon, Skrzypce, Perkusja, Gitara elektryczna, Gitara Basowa, Śpiew.

 • Preferencyjne warunki najmu

  13.03.2015

  Galeria Nowy Świat poszukuje partnerów biznesowych do prowadzenia działalności w obiekcie. Oferujemy preferencyjne warunki i bezpłatną pomoc w negocjacjach z kilkunastoma markami, które poszukują partnerów biznesowych do prowadzenia działalności w obiekcie.

 • Punkt Wymiany Książek

  17.02.2014

  Odśwież swoja bibliotekę i wymień stare książki na te, których jeszcze nie przeczytałeś. Punkt Wymiany Książek – poziom 0 (obok punktu informacyjnego galerii).

 • Młodzieżowy Dom Kultury "Nowy Świat"

  12.11.2013

  Młodzieżowy Dom Kultury "Nowy Świat" zaprasza do nowej placówki w Galerii Handlowej Nowy Świat przy ul. Krakowskiej 20 (poziom +1). Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w godzinach od 15.00 - 20.00.

 • Kula Bowling&Club

  22.10.2013

  Zapraszamy do Kula Bowling & Club – jedynego miejsce w Rzeszowie gdzie na powierzchni 1800 metrów kwadratowych znajdą Państwo 12 profesjonalnych torów bowlingowych, 6 stołów bilardowych, część klubową z dyskoteką, dwa doskonale zaopatrzone bary, „Sport Area” oraz strefę gier video i gier zręcznościowych. U nas rozrywka trwa na okrągło!

 • Judo to więcej niż sport

  10.09.2013

  Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia do Akademii Judo (poziom +2) w Galerii „Nowy Świat”.
  Każdy znajdzie coś dla siebie.