Aktualności

 • Spotkanie z Pawłem Zagumnym

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa na ekscytujące, obfitujące w cenne porady oraz ciekawostki i niespodzianki wydarzenie: Spotkanie z Pawłem Zagumnym, które odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2019 r., o godz. 14.00 w salonie Butyjana.pl, mieszczącym się w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie.

 • PUNKT OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW MIASTA RZESZOWA

  Zapraszamy do Punktu Obsługi Mieszkańców Miasta Rzeszowa. Punkt czynny jest przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 18.00. Punkt mieści się na parterze galerii, obok sklepu Komfort.

 • RZESZOWSKA KARTA MIEJSKA

  W celu otrzymania Rzeszowskiej Karty Miejskiej obowiązującej w komunikacji miejskiej w Rzeszowie zapraszamy do Punktu Obsługi Podróżnego znajdującego się w Galerii Nowy Świat w Punkcie Obsługi Mieszkańców Miasta Rzeszowa.

 • KARTA KLIENTA - Galeria Nowy Świat

  Przyjdź do punktu informacyjnego, odbierz kartę i ciesz się z rabatów!

 • Preferencyjne warunki najmu

  Galeria Nowy Świat poszukuje partnerów biznesowych do prowadzenia działalności w obiekcie. Oferujemy preferencyjne warunki i bezpłatną pomoc w negocjacjach z kilkunastoma markami, które poszukują partnerów biznesowych do prowadzenia działalności w obiekcie.

 • Kula Bowling&Club

  Zapraszamy do Kula Bowling & Club – jedynego miejsce w Rzeszowie gdzie na powierzchni 1800 metrów kwadratowych znajdą Państwo 12 profesjonalnych torów bowlingowych, 6 stołów bilardowych, część klubową z dyskoteką, dwa doskonale zaopatrzone bary, „Sport Area” oraz strefę gier video i gier zręcznościowych. U nas rozrywka trwa na okrągło!