Witaj Szkoło 2023 – w Galerii Nowy Świat

7 sierpnia

Status Akcji: Zakończona!
Koniec akcji: 6 września 2023r / 19:45.

Nasza akcja "Witaj Szkoło 2023" dobiegła końca.
Dziękujemy Wam za tak liczny udział i dużo pozytywnych emocji. Pozostaje nam życzyć samych sukcesów w nauce i radości z odebranych nagród. Widzimy się już za rok w kolejnej akcji!Jak zaoszczędzić na zakupach szkolnych?

Ależ to nic prostszego! Wystarczy wziąć udział w naszej akcji, która pomoże Wam zdobyć część szkolnej wyprawki. Rok szkolny tuż tuż, zatem jest to najlepsza pora aby zadbać o wyposażenie szkolne i skorzystać z prawdziwej okazji.

Warto wybrać Galerię Nowy Świat na szkolne zakupy!

Wyprawka szkolna to często konieczne wydatki, które musimy dokładnie zaplanować. Galeria Nowy Świat - przygotowała dla Was atrakcyjną promocję, w której za szkolne zakupy możecie otrzymać dodatkowe wyposażenie takie jak super plecaki, piórniki czy... głośniki bluetoth :)

Oznacza to nic innego, jak prawdziwe oszczędności w domowym budżecie!


 1. W Strefie Obsługi Akcji Promocyjnej (poziom 0) odbierz karnet do naszej akcji. Karnet jest dostępny dla posiadaczy Karty Stałego Klienta. Jeżeli nie posiadasz naszej Karty - można ją założyć na miejscu. (psssyt... to nic nie kosztuje).
 2. W dniach od 7 sierpnia do 6 września 2023 roku zrób zakupy szkolne w Galerii "Nowy Świat". Pamiętaj aby na Twoim dowodzie zakupu (paragon lub faktura) znajdowała się minimum jedna rzecz przeznaczona na cele edukacyjne dzieci lub młodzieży.
  W Akcji nie biorą udziału zakupy hurtowe (powyżej 10 szt. tego samego produktu) oraz wyłączenia* (informacja poniżej).
 3. W Strefie Obsługi Akcji Promocyjnej okaż swój dowód zakupu i odbierz naklejki (punkty zakupowe), które należy nakleić na posiadany karnet.

  Za każdy dowód zakupu na kwotę minimum 50 zł brutto - wydawany jest 1 punkt zakupowy = 1 naklejka.
  Przykład: Twoje zakupy wyniosły 350 zł - otrzymasz więc 7 punktów zakupowych. Każdy kolejny dowód zakupu = kolejne punkty zakupowe.
  UWAGA! - Za jeden paragon lub fakturę można otrzymać maksymalnie 18 punktów.
 4. Jeżeli zgromadzisz minimalną ilość punktów wymaganą do odbioru nagrody zgłoś się do naszej Strefy Obsługi Akcji Promocyjnej. Nagrody wydajemy od ręki :)

  UWAGA - Ilość nagród jest ograniczona!

  *) WYŁĄCZENIA
  - W akcji nie biorą udziału zakupy zrealizowane w sklepach STOKROTKA i FRAC, zakupy alkoholu i wyrobów tytoniowych (w tym również e-papierosów oraz dodatków i akcesoriów z nimi związanych), lekarstw oraz farmaceutyków, kart podarunkowych, a także zakładów lotto, wszelkich gier liczbowych i losowych, zakładów bukmacherskich, zakupu oraz wymiany walut.

Zaliczamy w całości każdy paragon/fakturę, na których znajduje się minimum 1 rzecz/towar lub usługa z przeznaczeniem do celów edukacyjnych.


Przykład:
Dokonaliśmy jednorazowych zakupów i na paragonie znajdują się następujące produkty:
- Bluzka damska 79 zł
- Koszulka męska 35 zł
- Okulary do pływania 25,90 zł
- Świece zapachowe 12,90 zł
- Robot Kuchenny 119 zł
Razem: 271,80 zł

Ponieważ na paragonie znajduje się minimum jedna rzecz z przeznaczeniem do szkoły (okulary do pływania) zaliczamy wartość całego paragonu. Za powyższy paragon (271,80 zł) otrzymamy łącznie 5 punktów.


Jeżeli na Twoim Karnecie znajduje się minimum 6 punktów zakupowych (6 naklejek) - oznacza to, że możesz już odebrać nagrodę!

Super nagrody w trzech atrakcyjnych progach:

PRÓG I (6 punktów) - możesz odebrać piórnik.
PRÓG II (12 punktów) - możesz odebrać głośnik bluetooth. Nakład wyczerpany
PRÓG III (18 punktów) - możesz odebrać plecak szkolny.

Aby odebrać nagrodę za zebrane punkty - przekaż posiadany Karnet z naklejonymi punktami do naszej Obsługi Klienta Akcji.
Możesz samodzielnie wybrać nagrodę z aktualnie dostępnych na naszej ekspozycji w Strefie Obsługi Klienta Akcji.
Z chwilą odbioru nagrody - Karnet zostanie przez nas zatrzymany.

UWAGA!
- Jedna osoba w czasie trwania całej akcji promocyjnej może odebrać nagrody za łączną-maksymalną wartość 54 punktów (są to 3 pełne Karnety). Wydawanie nagród na jedną osobę jest limitowane - ponieważ chcemy aby z akcji mogła skorzystać jak największa ilość naszych Klientów.
- Ilość nagród jest ograniczona.
Przygotowaliśmy spory magazyn nagród, ale nawet największe zasoby w końcu muszą się wyczerpać. Nagrody wydajemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń Karnetów. Nasza akcja trwa od 7 sierpnia do 6 września lub do wyczerpania zapasu nagród. Informacje o ilości dostępnych nagród będziemy podawali na niniejszej stronie informacyjnej.

Załączniki:
- Regulamin akcji (pobierz)

Dodatkowe informacje na temat akcji:
+48 17 717 90 01

biuro-rzeszow@womak.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 19:00