Lodowy Dzień Dziecka z tanecznymi atrakcjami

11 czerwca

Z okazji Dnia Dziecka w Galerii Nowy Świat odbyły się fascynujące pokazy tańca, organizowane przez Akademię Tańca i Ruchu Mariusza Stącla. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono dzieci i rodziców, którzy z entuzjazmem obserwowali występy młodych tancerzy.

Pokazy odbyły się w dwóch blokach programowych, o godzinie 10:00 i 12:00, zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie. Uczniowie Akademii zaprezentowali różnorodne układy taneczne, od klasycznych tańców po nowoczesne choreografie, co wzbudziło ogromne emocje wśród publiczności.

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez Galerię Nowy Świat był specjalny prezent dla dzieci. Każde dziecko mogło otrzymać darmowe lody, które można było zamawiać w każdej cukierni i kawiarni działającej na terenie galerii. Ta słodka niespodzianka spotkała się z dużym entuzjazmem najmłodszych, sprawiając, że dzień ten stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Galeria Nowy Świat po raz kolejny udowodniła, że jest miejscem przyjaznym rodzinom, oferując nie tylko świetne zakupy, ale także niezapomniane wrażenia i rozrywkę. Pokazy taneczne i darmowe lody były doskonałym sposobem na uczczenie Dnia Dziecka, a uśmiechy na twarzach uczestników potwierdziły sukces tej inicjatywy. Takie wydarzenia budują silne więzi w lokalnej społeczności i pokazują, że Galeria Nowy Świat jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 19:00