CUK w Galerii Nowy Świat

30 czerwca

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są ubezpieczenia w życiu każdego z nas. Taka forma ochrony może nie tylko pomóc w razie wypadku lub innego nieszczęśliwego zdarzenia, ale także zagwarantować pewną przyszłość nam oraz naszym bliskim.

cuk

CUK jako specjaliści w branży ubezpieczeń z łatwością pomogą dobrać pełen zakres ochrony odpowiadający oczekiwaniom każdego klienta. Dzięki nowoczesnym narzędziom i zaawansowanej technologii, która jest obecna w codziennej pracy multiagencji CUK Ubezpieczenia, doradcy są w stanie szybko porównać oferty z ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych i przedstawić najlepsze z nich klientowi.
Bezpieczeństwo to nie tylko obowiązkowe OC pojazdu, ale także ochrona życia i zdrowia, ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, turystyczne, rolne, a także firmowe. Kompleksową usługę CUK doceniono niejednokrotnie. Potwierdzeniem tego są otrzymane nagrody, między innymi: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku.
Każdego miesiąca czekają na Ciebie nowe promocje, benefity, takie jak punkty PAYBACK, czy też darmowy Pakiet Pomocy Prawnej.

Przekonaj się sam i odwiedź nowo otwartą placówkę w Galerii Handlowej Nowy Świat w Rzeszowie, na poziomie -1 (obok sklepu EleMele).

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 19:00