http://www.galeria-nowyswiat.pl/wp-content/uploads/dom-1.jpg
Poziom 0
pon - sob 9-21
niedz 10-19

ACTION

Jakość, prostota, zaskakujące produkty i niskie ceny – to właśnie jest Action. Znajduje to odzwierciedlenie w ponad 2300 sklepach Action w całej Europie. Czy wiesz, że 95% naszych sklepów posiada oświetlenie LED? W naszych sklepach z szerokimi alejkami, niskimi regałami, parkingiem i przyjaznym dla klientów personelem, można robić zakupy podczas długich godzin otwarcia. Zakupy u nas dają jeszcze więcej radości i masz gwarancję, że wyjdziesz ze sklepu z uśmiechem na twarzy.

Nasz dom to cała Europa
Nasze sklepy znajdują się w Holandii, Belgii, Niemczech, Luksemburgu, Francji, Polsce, Czechach, Austrii, Włoszech, Hiszpanii i Słowacji. Zaopatrujemy sklepy kilka razy w tygodniu z naszych centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Słowacji i Polsce. A ponieważ nasze nowoczesne piętrowe ciężarówki mogą przewieźć nawet o 60% więcej niż zwykłe ciężarówki, są one również bardziej przyjazne dla środowiska.

Warto wiedzieć
Staramy się, aby zarówno nasze produkty, jak i centra dystrybucji były jak najbardziej przyjazne środowisku. Na przykład nasze centra dystrybucyjne w Zwaagdijk, Bieruń i Verriéres-en-Anjou są wyposażone w panele słoneczne. A nasze najnowsze centrum dystrybucyjne w Ensues-la-Redonne we Francji otrzymało najwyższą ocenę „Excellent” w systemie BREEAM. System BREEAM jest stosowany w ponad 80 krajach do oceny budynków pod kątem ich ekologiczności. Wszystko w Ensues-la-Redonne – od użytych materiałów, poprzez metody budowlane, aż po zainstalowany sprzęt – jest jak najbardziej przyjazne dla środowiska i stworzone z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 19:00