Trening z Qczajem w galerii Nowy Świat

Zapraszamy Was na dzień aktywności, zdrowia i urody! FIT DAY to cały dzień wrażeń!

Zaczynając od występów sportowych, które zaprezentują nam m.in: Calypso Fitness Rzeszów, Karate Shinkyokushinkai - Rzeszowski Klub Sportów Walki System, Szkółka Rolkowa Wodzu, Akademia Judo Rzeszów, Pole Glamour Studio Rzeszów, poprzez porady dietetyczne Naturhouse Rzeszów, pielęgnacyjne dotyczące umysłu i ciała dzięki GOOD MOOD Pielęgnacja Ciała i Umysłu a także tez praktyczne wskazówki wyboru odzieży i obuwia sportowego, których udzielą specjaliści z Butyjana.pl.

Ponadto mamy dla Was ogromną liczbę konkursów pod tajemniczą nazwą "ramię sprawiedliwość", "deska mocy" czy też fantastyczny "bieg w szpilkach".

Główną atrakcją wydarzenia będzie spotkanie i trening z Danielem Qczaj'em – znanym trenerem fitness, który podbija Internet, motywując w humorystyczny sposób setki tysięcy Polek do ćwiczeń i zmiany trybu życia.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w treningu? :

  • W dniach 30 kwietnia do 11 maja zrób zakupy w punkcie usługowym lub handlowym (z zastrzeżeniem wyłączeń zawartych w regulaminie akcji) zlokalizowanym w Galeria Nowy Świat na łączną kwotę 100 zł!
  • Zgłoś się z dowodem zakupy do Punktu Informacyjnego na poziomie 0 i odbierz voucher upoważniający do wzięcia udziału w treningu z Qczaj'em.
  • Przyjdź 12 maja do punktu treningowego i odbierz pakiet akcesoriów do ćwiczeń fitness za okazaniem vouchera.
  • Udział w treningu jest możliwy tylko za okazaniem vouchera po zgłoszeniu się do punktu treningowego w dniu 12 maja.
  • Ilość voucherów jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń!

Regulamin konkursu jest dostępny w Punkcie Informacyjnym Galeria Nowy Świat na poziomie 0.


Trening z Qczajem w galerii Nowy Świat

<< Powrót