Mój Pupil - Zwierzak - Galeria Nowy Świat

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż przystąpiliśmy do organizacji konkursu plastycznego pn. „Mój Przyjaciel - Zwierzak”, skierowanego do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów Szkół Podstawowych województwa podkarpackiego.

Ideą konkursu „Mój Przyjaciel - Zwierzak” jest rozwijanie pomysłowości i ekspresji artystycznej wśród dzieci i młodzieży. Chcemy dać możliwość młodym autorom do uruchomienia wyobraźni i kreatywności. W ocenie prac to właśnie pomysłowość i kreatywność obok poziomu artystycznego będzie istotnym kryterium werdyktu jury.

Wybrana tematyka konkursu nie jest przypadkowa, bowiem w dniu 15 października w Galerii Nowy Świat organizowany będzie event zoologiczny pn. „Świat zwierząt”.

Formuła konkursu jest otwarta i umożliwia nadsyłanie prac uczestników bezpośrednio przez nauczycieli jak i rodziców. W konkursie przewidziane są następujące kategorie tj.:

  • Kat. I – uczniowie wychowania przedszkolnego lat 3-4,
  • Kat. II - uczniowie wychowania przedszkolnego lat 5-6,
  • Kat. III – uczniowie Szkół Podstawowych – klasy I – III,
  • Kat. IV – uczniowie Szkół Podstawowych – klasy IV – VI,

W każdej kategorii przyznana zostanie nagroda główna oraz wyróżnienie.

Prace uczniów prosimy dostarczać do Punktu Informacyjnego Galerii Nowy Świat, ul. Krakowska 20, 35-111 Rzeszów, w terminie do 10 października br.

Wyłonienie nagrodzonych prac zostanie dokonane na specjalnym posiedzeniu jury. Publiczne rozstrzygnięcie konkursu wraz z prezentacją wybranych prac i równoczesnym ogłoszeniem wyników nastąpi w dniu 15 października br. o godz. 14:00, podczas organizowanego na terenie Galerii Nowy Świat, eventu zoologicznego.

Wymagania dotyczące prac konkursowych wraz ze szczegółowymi zasadami konkursu znajdziecie Państwo w Regulaminie konkursu.

Wierzymy, że ta pożyteczna inicjatywa przy Państwa wsparciu przyniesie młodym uzdolnionym ludziom jeszcze więcej powodów do radości i satysfakcji.
Mój Pupil - Zwierzak - Galeria Nowy Świat

<< Powrót