Aktualności

Jarmark Wyrobów Regionalnych

Rzeszów Galeria Nowy Świat: 14-16 czerwac 2013r.

Jarmark Wyrobów Regionalnych: Galeria Nowy Świat Rzeszów - 13.06.2013

Od 14 do 16 czerwca br. Galeria NOWY ŚWIAT w Rzeszowie zaprasza wszystkich miłośników zdrowych i naturalnych produktów spożywczych na Festiwal Smaków - Jarmark Wyrobów Regionalnych.

Będzie to nie lada gratka dla osób poszukujących smacznej i naturalnie wytworzonej żywności, a Galeria NOWY ŚWIAT wypełniona będzie smakami i aromatami najlepszych produktów kulinarnych z różnych regionów Polski, jakich na co dzień próżno by szukać w Rzeszowie i okolicy. Nie brakować będzie okazji do swobodnego wybierania, degustowania i kupowania tradycyjnych produktów bezpośrednio od ich producentów.

Do Galerii Nowy Świat przyjadą najlepsi producenci z różnych regionów Polski, m.in. z następujących miejscowości: Markowa, Kościelisko, Żywiec, Korycin, Bolesławiec, Dukla, Olbięcin, Obsza, Łask, Ejszeryszki i innych.

Wśród wystawianych wyrobów znajdą się: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, przetwory mięsne, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleb na zakwasie, kulebiaki, oscypki, sery korycińskie „swojskie", ciasta staropolskie, sękacze.

Większości z prezentowanych produktów na co dzień nie można dostać w żadnym tradycyjnym sklepie.
Uzupełnieniem ekspozycji będzie autorska biżuteria, artykuły dekoracyjne oraz oryginalne przedmioty rękodzieła artystycznego doskonałe na prezent i jako dekoracja każdego wnętrza.
Wszyscy wystawcy zapowiadają liczne degustacje i promocje. Zapowiada się nie lada gratka dla smakoszy, warto więc skorzystać z nadarzającej się okazji do dokonania zakupów naprawdę smacznych i poszukiwanych produktów.

Festiwal Smaków -Jarmark Wyrobów Regionalnych będzie odbywać się w Rzeszowie w Galerii NOWY ŚWIAT przy ul. Krakowskiej 20, w dniach 14-16 czerwca. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy.

<< Powrót