http://www.galeria-nowyswiat.pl/wp-content/uploads/dom-1.jpg
Poziom -1
pon - sob 9-21
niedz 10-19

Hurom

HUROM Z MYŚLĄ O LEPSZYM JUTRZE!

Hurom to lider na rynku wolnoobrotowych wyciskarek pionowych, które jako pierwszy opracował, opatentował i wprowadził na globalny rynek.

Firma Hurom istnieje od 1974 roku, opracowując przez cały czas nowe technologie, które implementowane są w kolejnych produktach. Marka Hurom ze względu na swoje innowacyjne rozwiązania technologiczne posiada zarejestrowane patenty oraz certyfikaty w blisko 40 krajach na całym świecie w tym : Ameryce, Korei, Chinach oraz w wielu krajach europejskich.

Wyciskarki Hurom składają się z : podajnika bezpiecznego dla użytkownika, niezawodnego i wytrzymałego wałka ślimakowego (wykonanego z materiału o nazwie Ultem), sitka – które pozwala na oddzielenie soku i miąższu, wycieraczki obrotowej – która pozwala łatwo wycisnąć sok unikając zatorów, miski – w której zbiera się wyciśnięty sok, posiadającej funkcje mieszania soku z miąższem, łatwej do umycia a także korpusu – z czujnikiem bezpieczeństwa. Wyciskarki zawierają bezpieczny silnik AC a także charakteryzują się niskim poziomem hałasu i wibracji.

Wyciskarki do soków Hurom znane są z doskonałej jakości wykonania i bezawaryjności. Kolejne generacje cechują się jeszcze większą wydajnością i klarownością uzyskiwanego soku. W wyciskarkach Hurom można wyciskać soki zarówno z owoców, warzyw jak i ziół. Wytwarzany sok, dzięki wolnoobrotowej wyciskarce uzyskuje się poprzez zgniatanie a nie ścieranie, dzięki czemu sok jest mniej natleniony, zawiera więcej aminokwasów, minerałów oraz witamin.

W ofercie Hurom znajdują się najlepsze na rynku wyciskarki pionowe i poziome, stworzone w najbardziej zaawansowanej technologii.

Zakup wyciskarki HUROM jest dla wielu klientów pierwszym krokiem na drodze do poprawy nawyków żywieniowych, polepszenia stanu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zapraszamy do nowo otwartego stoiska, zlokalizowanego w Galerii Nowy Świat na poziomie -1.

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 20:00