Odblaskowa PROMOCJA w Maxi Zoo.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego psa podczas spaceru.
Kup minimum 2 produkty i odbierz 20% rabatu.

Spacer to dla psa prawdziwe szczęście i zarazem przygoda. Poznawane przez niego miejsca, zapachy oraz podejmowane aktywności mogą również pozytywnie wpływać na jego rozwój. Należy jednak pamiętać, że udany spacer to przede wszystkim zapewnienie psu bezpieczeństwa. Na co warto zwrócić uwagę i jak zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych sytuacji?   

Widoczny po zmroku z Maxi Zoo

Panująca za oknami jesień sprzyja długim spacerom w pięknych sceneriach, i przynosi ze sobą dużo zabawy buszującym w liściach czworonogom. To również czas, kiedy o wiele krócej cieszymy się promieniami słonecznymi, a popołudniowy czy wieczorny spacer często odbywa się po zmroku. Do takiego wyjścia powinno się odpowiednio przygotować i wyposażyć psa w elementy gwarantujące dobrą widoczność, a co za tym idzie – bezpieczeństwo. Istnieje kilka sposobów, dzięki którym można pozostać widocznym po zmroku i cieszyć się ze wspólnych, wieczornych wyjść. Z pomocą przychodzi sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, która dbając o bezpieczeństwo zwierząt, przygotowała szeroką ofertę, w której znajdziemy niezbędne odblaskowe artykuły.

Aktualnie, wybrane produkty z kategorii „Widoczny w ciemności” są objęte rabatem -20% przy zakupie min. 2 sztuk. W promocji biorą udział wybrane produkty świecące, migające, neonowe lub z widocznymi elementami fluorescencyjnymi (smycze, obroże, szelki, kamizelki, ubranka oraz akcesoria). Oferta dostępna jest w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo od 1 do 31 października, a promocje nie łączą się ze sobą. Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie www.maxizoo.pl/promocje-oferty/sklepy-stacjonarne/.

Newsletter

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera.

Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgodnym z Polityką Prywatności.

Galeria Nowy Świat

ul. Krakowska 20
35-111 Rzeszów

Dane kontaktowe

INFORMACJA
tel. +48 17 717 90 01
9:00 – 21:00

BIURO ADMINISTRACJI GALERII
8:00-16:00
biuro-rzeszow@womak.pl
tel. +48 17 717 90 02

Godziny Otwarcia

poniedziałek-sobota
09:00 – 21:00
niedziela – wybrane lokale
10:00 – 19:00