WYSTAWA ZDJĘĆ

Healing the wounds of the past. from Menachem Daum on Vimeo.

W najbliższą sobotę w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie, zostanie otwarta wystawa zdjęć pn. „Przywracamy świetność zapomnianym cmentarzom”. Ekspozycja zdjęć jest podsumowaniem prac realizowanych przez Stowarzyszenie Magurycz na wielowyznaniowym cmentarzu w Zachoczewiu w Bieszczadach. Wystawa przedstawia prace wolontariuszy stowarzyszenia, a tym samym przybliża specyfikę ich działalności.

Galeria Nowy Świat jest inicjatorem wystawy, a idea jej zorganizowania zrodziła się kilka miesięcy temu. Poprzez nasze działania chcemy wpierać tak mało znaną, a jak bardzo istotną działalność ludzi, którzy całe swoje serce oddają nagrobkom na cmentarzach pozbawionych opiekunów, głównie w miejscowościach nieistniejących. Wystawę zdjęć będzie można oglądać w dniach od 24 października do 9 listopada br.

Zapraszamy również do zapoznania się z załączonym artykułem dot. działalności Stowarzyszenia, który ukazał się w ostatnim wydaniu magazynu VIP Biznes & STYL. Więcej informacji o działalności stowarzyszenia można znaleźć na http://www.magurycz.org/.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia wystawy!WYSTAWA ZDJĘĆ - Galeria Nowy Świat

Wystawa zdjęć [5,01 MB]

<< Powrót