Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc w galerii Nowy Świat

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc w galerii "Nowy Świat"

Po raz kolejny Galeria Nowy Świat wspiera działania WOŚP Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W dniu 10 stycznia 2016r. w galerii odbędzie się specjalnie przygotowana impreza, organizowana w ramach wydarzeń tegorocznego 24. Finału WOŚP.

W trakcie imprezy prowadzona będzie tradycyjna zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚP. Tym razem będziemy zbierać pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki ludzi w podeszłym wieku.
Impreza będzie miała charakter ogólnodostępny dla mieszkańców Rzeszowa i okolic. W programie zaplanowanych jest szereg pokazów, występów i prezentacji przygotowanych przez wolontariuszy i instytucje wspierające WOŚP. Całość uświetni koncert Honorata Skarbek.

Pragniemy zaprosić wszystkich artystów, zespoły, szkoły i instytucje do włączenia się w organizację programu artystycznego imprezy. Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować się na scenie, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie idealną okazją.

Pragniemy zaznaczyć, iż zgodnie z ideą WOŚP i ukształtowanymi już przez lata zasadami za występy nie wypłacane są wykonawcom honoraria.

Czekamy na Państwa zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa/pseudonim, telefon kontaktowy, plik mp3, zdjęcia). Prosimy przesyłać je do 31 grudnia br. na adres e-mail agnieszka.baran@womak.pl. Do współpracy zaprosimy wybranych wykonawców.


Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc w galerii Nowy Świat

<< Powrót