Mój Pupil - ZwierzakMamy przyjemność poinformować, iż przystąpiliśmy do organizacji konkursu plastycznego pn. „Mój Pupil - Zwierzak”, skierowanego do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów Szkół Podstawowych województwa podkarpackiego.

Ideą konkursu „Mój Pupil - Zwierzak” jest rozwijanie pomysłowości i ekspresji artystycznej wśród dzieci i młodzieży. Chcemy dać możliwość młodym autorom do uruchomienia wyobraźni i kreatywności. W ocenie prac właśnie pomysłowość i kreatywność obok poziomu artystycznego będzie istotnym kryterium werdyktu jury.

Wybrana tematyka konkursu nie jest przypadkowa, bowiem w dniu 17 października w Galerii Nowy Świat organizowany będzie event zoologiczny pn. „Świat zwierząt”.

Formuła konkursu jest otwarta i umożliwia nadsyłanie prac uczestników bezpośrednio przez nauczycieli jak i rodziców. W konkursie przewidziane są trzy kategorie tj.:

  • Kat. I – uczniowie wychowania przedszkolnego (3-6 lat),
  • Kat. II – uczniowie klas I-III,
  • Kat. III – uczniowie klas IV-VI.

W każdej kategorii przyznana zostanie nagroda główna oraz wyróżnienie.

Ostateczny termin dostarczania prac mija 12 października br. Wyłonienie nagrodzonych zostanie dokonane na specjalnym posiedzeniu jury. Publiczne rozstrzygnięcie konkursu wraz z prezentacją wybranych prac i równoczesnym ogłoszeniem wyników nastąpi w dniu 17 października br. o godz. 13:00, podczas organizowanego na terenie Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowska 20 w Rzeszowie, eventu zoologicznego.

Szczegółowe zasady konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu.

Wierzymy, że ta pożyteczna inicjatywa przy Państwa wsparciu przyniesie młodym uzdolnionym ludziom jeszcze więcej powodów do radości i satysfakcji.

Mój Pupil - Zwierzak - Galeria Nowy Świat

<< Powrót