Szalona Środa – 12 lutego - Rozdajemy pieniądze

Szanowni Klienci Galerii Nowy Świat,

Już w najbliższą środę tj. 12 lutego br. dla Wszystkich Państwa, Galeria Nowy Świat przygotowała kolejną edycję akcji pn. „Szalona Środa”.

Tylko u nas i tylko w tym dniu rozdajemy pieniądze!!

W akcji premiujemy zakupy, dokonane w dniu 12 lutego br. w Galerii „Nowy Świat”, kuponami rabatowymi o określonych wielkościach.

Zrób zakupy w dniu 12 lutego br. w dowolnym punkcie handlowym lub usługowym za min. 30 zł, a możesz otrzymać nawet 1.000 zł!!!

Serdecznie zapraszamy, takiej okazji nie można przegapić!!!


SKRÓCONE ZASADY AKCJI „SZALONA ŚRODA"

 1. Aby wziąć udział w Akcji Uczestnik musi dokonać w dniu 12 lutego 2014 roku jednorazowego zakupu w punkcie usługowym lub handlowym zlokalizowanym w Galerii „Nowy Świat”, na kwotę minimum 30,00 złotych brutto.
 2. Z udziału w Akcji wyłączone są zakupy w sklepie Stokrotka oraz alkoholu, wyrobów tytoniowych, lekarstw i farmaceutyków, a także zakładów lotto, wszelkich gier liczbowych i losowych, zakładów bukmacherskich, zakupu oraz wymiany walut.
 3. Aby wziąć udział w akcji z dowodem zakupu należy udać się do jednego z punktów wydawania Kuponów Rabatowych zlokalizowanych na terenie Galerii „Nowy Świat”.
 4. Uczestnik musi dokonać rejestracji, tzn. czytelnie wpisać w odpowiednie pola formularza rejestracyjnego wymagane dane osobowe oraz złożyć własnoręczny podpis pod zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
 5. Pracownik punktu na podstawie przedstawionego dowodu zakupu i po potwierdzeniu tożsamości wyda Uczestnikowi Kupon Rabatowy wg. następujących zasad:
  • za każdy dowód zakupu na kwotę min. 30 zł i mniej niż 100 zł, Kupon Rabatowy na kwotę 10 zł
  • za każdy dowód zakupu na kwotę min. 100 zł i mniej niż 300 zł, Kupon Rabatowy na kwotę 30 zł
  • za każdy dowód zakupu na kwotę min. 300 zł, Kupon Rabatowy na kwotę 100 zł
  Kwoty z odrębnych paragonów nie podlegają sumowaniu.
 6. Kupony Rabatowe ważne są od dnia 13 do 23 lutego br. włącznie.
 7. Ilość Kuponów Rabatowych jest ograniczona.
 8. Maksymalna łączna wartość otrzymanych Kuponów Rabatowych przez jednego uczestnika nie może przekroczyć kwoty 1.000 zł<< Powrót