WIELKIE OTWARCIE ELEKTROMARKETU MEDIA EXPERT!

22.02 godz. 9.00
WIELKIE OTWARCIE
ELEKTROMARKETU MEDIA EXPERT!

Już 22 lutego o godz 9 w Rzeszowie w galerii Nowy Świat zostanie otwarty nowy salon RTV AGD Media Expert. Nowa placówka na powierzchni blisko 900m2 oferować będzie najnowszej generacji sprzęt RTV, Audio, małe i duże AGD, IT a także profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

Wydarzeniu temu towarzyszyć będą promocje cenowe a także liczne niespodzianki i atrakcje. Już od początku otwarcia dostępne dla wszystkich będę pokazy produktowe, degustacja kawy, strefa gier, kąciki marzeń dla dzieci, a także liczne konkursy z nagrodami, w tym z losowaniem nagród w Media Expert Kole Fortuny. Do wygrania m.in. sprzęt AGD, Audio, IT a dla najmłodszych bezpłatne wejściówki na plac zabaw Kinder Planeta.

O godz. 14.00 specjalnie przygotowane SHOW BOKSERSKIE dla dzieci i dorosłych z udziałem gościa specjalnego Krzysztofa DIABLO Włodarczyka, sześciokrotnego Mistrza Świata WBC. W programie pokaz bokserski, trening z udziałem publiczności, szkoła boksu, autografy dla fanów. Zapraszamy! Przyjdź i zmierz się w walce z DIABLO!!!

<< Powrót