Jarmark Wyrobów Regionalnych: Galeria Nowy Świat Rzeszów - 19.12-23.12 2014

W dniach 19 – 23 grudnia mamy przyjemność zaprosić Państwa na świąteczną edycję Kiermaszu Produktów Regionalnych. Na Kiermaszu znajdą Państwo wyjątkową ofertę naturalnej żywności, rękodzieła artystycznego, upominków, dekoracji i ozdób świątecznych.

Na Festiwalu Smaków nie zabraknie jak zawsze najwyższej jakości sprawdzonych tradycyjnych polskich produktów, takich jak: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleby na zakwasie, pierogi, krokiety, oscypki, sery, ekologiczne warzywa i owoce, miody, konfitury, ciasta staropolskie, sękacze. Większości z prezentowanych produktów na co dzień nie można dostać w żadnym z tradycyjnych sklepów.

Uzupełnieniem sprawdzonej oferty doskonałych produktów spożywczych będą przedmioty rękodzieła przydatne w każdej kuchni.

Obecni będą także artyści, rzemieślnicy i twórcy ludowi z terenu całego kraju, którzy zaprezentują bogatą ofertę artykułów związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia i tradycyjnych obrzędów. Na Kiermaszu nie zabraknie bombek, stroików, dekoracji świątecznych oraz drobnych upominków.

Kiermasz trwać będzie od czwartku 19 grudnia, do wtorku 23 grudnia. Stoiska funkcjonować będą w godzinach otwarcia Galerii 9.00 – 21.00 (w niedzielę 21.12, w godz. 10.00 – 19.00).

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem Kiermaszu Produktów Regionalnych jest Biuro Promocji PROMEDIA.<< Powrót