Kula

Kula Bowling&Club, czyli rozrywka na okrągło!

Bowling & Bilard

Kula to miejsce gdzie nie tylko możecie co weekend bawić się na świetnych imprezach, ale także na co dzień doznać smaku zwycięstwa! Kręgle, bilard, dart – to tylko kilka rozrywek, które zapewnią Wam niezapomniany czas w naszym klubie.

Oferujemy Wam 12 nowoczesnych, profesjonalnych torów bowlingowych, na których swoich możliwości może spróbować każdy w wieku od 3 do 133 lat. Dla najmłodszych mamy pomocnicze bramki, które ułatwią grę. Do Waszej dyspozycji mamy również 6 stylowych stołów bilardowych. Pokryty niebieskim suknem, wysokiej klasy sprzęt sprawi, że bila zawsze wpadnie do właściwiej uzy!

Dyskoteka

Kwintesencją zabawy w Kuli są niezapomniane dyskoteki! Nasi DJ to eksperci w skali międzynarodowej w wyszukiwaniu gatunków muzyki, dopasowanej precyzyjnie do waszego gustu. Na naszym parkiecie pomiędzy ogromnym barem, a klimatycznymi lożami, poczujecie się jak w krainie muzyką ociekającą, a o doskonałej jakości odsłuch, zadba profesjonalny system nagłaśniania, szanowanej na całym świecie firmy OHM.

Strefa Kibica

W Kuli kibicujecie w specjalnie przygotowanej na te okazje Strefie Sport Area. To przestronna sala z projektorem, dużym ekranem oraz niezależnym źródłem dźwięku. Emocje będziecie mogli podsycić korzystając z oferty znajdującego się w Strefie kibica baru. Mocne alkohole dla mężczyzn oraz słodkie koktajle dla kobiet wprowadzą Was z klimat prawdziwej rywalizacji.

Imprezy integracyjne

Kula Bowling & Club to doskonałe miejsce na imprezy firmowe i imprezy integracyjne! Czas spędzony u nas na pewno zaowocuje lepszą motywacją do pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Świadczymy szeroki zakres usług; w ramach imprez firmowych oferujemy nie tylko rozgrywki sportowe, ale także urozmaicony catering, pokazy barmańskie, muzykę na żywo, vouchery dla pracowników na bilard i kręgle oraz pokazy bowlingowe i bilardowe.

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i sugestie. Całą ofertę dostosujemy do Waszych indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy doskonałą zabawę, profesjonalną obsługę i wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta dla dzieci

Już nawet kilkulatkowie mogą cieszyć się z gry w kręgle, grając przy użyciu specjalnych kul i butów dla najmłodszych. Przygotowaliśmy również specjalny pakiet dla naszych klientów, dzięki któremu będzie można skorzystać z opieki placu zabaw Kinder Planety.

Organizujemy:

  • Imprezy firmowe

  • Imprezy prywatne

  • Urodziny

  • Wieczory panieńskie/kawalerskie

Rezerwacje torów i loży:
Recepcja klubu:
Tel : 17 717 90 61
Kom: 502 810 487

Imprezy zorganizowane:
Natalia Kazimierowicz
Tel: 17 717 90 61
Tel. kom.: 502 810 482

Email: marketing@kula-club.pl

<< Powrót