Kino 6D

Kino 6D w Galerii Nowy Świat.

Już od 02.05.2013 r. w Galerii Nowy Świat działa pierwsze w Rzeszowie kino CINETRIX 6D, najnowocześniejsze kino wielowymiarowe w kraju.

Sala kinowa pomieści 25 osób, więc trzeba zadbać o rezerwacje biletów ponieważ firma przygotowała szereg niespodzianek, aby wyprawa do kina pozostała niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich od przedszkolaka do seniora.

Czym jest Kino 6D?

Jest to bardzo popularna szczególnie w Japonii i Korei Południowej oraz oczywiście w USA forma rozrywki łącząca obraz w technologii 3D z efektami takimi jak: woda, mgła, śnieg, wiatr, zapach, ogień i ruchome fotele, dzięki czemu widz ma wrażenie, że uczestniczy, a raczej jest bohaterem filmu i na własnej skórze przekonuje się np. jak wygląda świat oczami kota. Oprócz nowoczesnej rozrywki kino 6D dostarcza również wiedzę na temat świata i praw, jakie nim rządzą i jest pomocnym narzędziem dydaktycznym, które w nowoczesnej i ciekawej formie przekazuje informacje o świecie.

Pozostaje tylko zaprosić wszystkich do sprawdzenia na własnej skórze oferty kina 6D i jestem pewien, że podobnie jak w innych polskich miastach, kino 6D stanie się niesamowitą atrakcją i zdobędzie sobie mnóstwo wiernych i bardzo zadowolonych widzów. Co warte podkreślenia, wyjście do kina nie będzie zbyt kosztowne, ponieważ ceny biletów kształtować się będą od 10 do 14 zł.

Zapraszamy do kina 6D !

www.cinetrix.pl

<< Powrót